طراحی وب‌سایت

طراحی وب‌سایت تخصص اصلی ماست. طراحی‌ها کاملا اختصاصی بر اساس نظر مشتری و با درنظرگرفتن آخرین استانداردها انجام می‌گیرد. وب‌سایت به صورت پویا با سیستم مدیریت محتوای کانتائو اجراء می‌گردند.

برای اطلاع از هزینه و تعرفه‌های طراحی وب‌سایت با ما تماس بگیرید.

آموزش مدیریت محتوای وب‌سایت

ما با انواع آموزش‌های حضوری و غیرحضوری استفاده و مدیریت محتوای وب‌سایت‌تان را به شما آموزش می‌دهیم و همیشه با مشاوره و ارائه راه‌کارهای جدید در کنار شما خواهیم ماند تا به اهداف خود برسید.

خصوصیات اصلی وب‌سایت‌های طراحی شده

روند طراحی وب‌سایت

ما کار طراحی را با درخواست مشتری آغاز می‌کنیم. بعد از دریافت درخواست، قرارداد با توجه به نیاز و خواسته های مشتری تنظیم می‌شود بعد از امضاء قرارداد و دریافت پیش‌پرداخت، با توجه به وب‌سایت مورد نظر، اطلاعات و محتویات لازم از مشتری خواسته می‌شود. مشتری باید این اطلاعات را در اسرع وقت تحویل نماید. دریافت اطلاعات به منزله شروع کار طراحی می‌باشد.

دو یا چند طرح اولیه پیشنهادی برای وب‌سایت آماده شده و به مشتری ارائه می‌گردد. در صورتی که مشتری یکی از طرح‌ها را انتخاب کرد که کار طراحی براساس آن ادامه پیدا می‌کند در غیر این صورت طرح دیگری آماده می‌شود این کار تا زمانی که کاربر راضی شود ادامه می‌یابد. بعد از انتخاب طرح، طراحی وب‌سایت با جزئیات بیشتر ادامه می‌یابد.

در این مرحله توسعه کل وب‌سایت و صفحات داخلی ادامه پیدا می‌کند. بعد از اتمام توسعه، وب‌سایت در میزبان نمایشی برای مشاهده مشتری قرار می‌گیرد. در صورتی که هنوز ایرادی و بهبودی نیاز باشد با توجه به نظر مشتری اعمال می‌شود تا اینکه کل وب‌سایت مورد تایید مشتری قرار گیرد.

بعد از تصویه حساب، در صورت نیاز، هاست و دامین خریداری می‌شود و سایت در سرور اصلی قرار داده می‌شود. در آخرین مرحله کارهای معرفی در موتورهای جستجو و بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو انجام می‌گیرد.

با توجه به نوع قرارداد در مورد مدیریت وب‌سایت، بعد از تحویل وب‌سایت به مشتری در مورد سیستم مدیریت آموزش داده می‌شود در غیر این صورت اگر مشتری خواهان مدیریت وب‌سایت توسط ما باشد، قرارداد پشتیبانی کامل برای مدت یک سال بسته می‌شود.

Copyright © 2007-2023 Respinar.